Серіал Чемпіони 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вінс у школі був зірка волейболу і всі думали, що він стане відомий на весь світ завдяки своєму професіоналізму. Однак чоловік відмовився від цієї затії і став займатися своїм тренажерним залом. Але в якийсь момент він навіть почав думати про те, що було б непогано продати його і відправитися у Флориду, для того, щоб почати нове життя, так як тут у нього не виходило знайти себе. Проте він не міг залишити свого молодшого брата, за яким постійно потрібно було доглядати. Зненацька в самий розпал подій з’являється його колишня дівчина і говорить про те, що у нього виявляється є син.

Чоловік навіть не знав про те, що його дитині вже 15, і тепер у нього з’явилася можливість з ним ознайомитись і спробувати довести, що може бути гарним батьком. Всім в ці нелегкі для родини часи потрібно буде постаратися навчитися ладити з цим хлопчиком і взяти до уваги що він є частиною їх сім’ї. Та й самому хлопчику доведеться звикнути до того, що у нього виявляється є батько, який просто не знав про його існування.

Чим же закінчиться вся ця ситуація і вийде хлопцям нарешті знайти себе в цьому житті і подружитися з їх новим родичем, якому схоже починає подобатися життя з ними? Серіал Чемпіони 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл Алан Спіллер
В ролях: Андерс Пагорб, Енді Фавро, Дж.Дж. Тота, Музам Макар, Фортун Феймстер, Мінді Калинг, Ніна Вадіа


загрузка...