загрузка...


Черепашки-ніндзя продовжують боротися із злочинністю в своєму рідному місті Нью-Йорку. А допомагати в цьому їм буде мудрий вчитель і наставник сенсей Сплінтер. Саме він навчив зелених мутантів бездоганній техніці ведення рукопашного бою. Черепашки-ніндзя обожнюють свого сенсея, і вважають його своїм батьком. Багато разів він виручав їх з біди, коли супергерої застосовували на практиці його методику ведення бою. Проте в цих серіях, черепашки-ніндзя будуть майстерно володіти не тільки прийомами ниндзяго, але і володіти магічними здібностями. У новому сезоні, всі черепашки-ніндзя виявляться здатними до надприродних можливостей.

У кожного з них буде власне магічне зброю, якою вони будуть володіти досконало. Подивимося, що з цього вийде, і як будуть справлятися черепашки зі своїми супротивниками. А ворогів у черепашок буде дуже багато. Чого варто тільки підступний Барон Драксум, що володіє наукою алхімією і чорною магією. Не менш жахливий свинообразный Міт Светс, який хоче приготувати з великих воїнів черепашачий суп. Ейпріл Про Ніл все також буде допомагати своїм друзям черепашкам добути потрібну інформацію, адже дівчина працює журналістом, і знає про все на світі.

Однак у цьому сезоні, Ейпріл Про Ніл буде чорношкірої. Багато сюрпризів приготували творці мультфільму, подивимося, наскільки це буде цікаво і якісно. Серіал Черепашки-ніндзя: Повстання 1 сезон 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер:
Актори: Ерік Бауза, Джош Бренер, Джон Сіна, Катерина Грехем, Омар Бенсон Міллер, Бен Шварц

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress