Серіал Черга за нами 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Три найкращі подруги проживають практично в самому центрі міста Нью-Делі і шалено захоплюються музичним напрямком рок. І ось вони дізнаються, що в місто з концертом приїжджає з улюблена група. Природно питання йти чи не йти на захід навіть і не стояло. Там вони знайомляться з трьома цікавими юнаками, і буквально всю концертну програму вони проводять разом. Хлопці роблять їм численні компліменти, а дівчата вважають, що зустріли справжніх принців. Після свята вони запрошують дам до себе в номер, посидіти і дізнатися одне одного ближче. Коли подружки пішли на цей крок, вони собі не могли уявити, чим обернеться подібне побачення.

Один з чоловіків. Неабияк випивши, дозволяє собі багато зайвого, але дівчина не дає себе в образу і вдаряє його по голові. Їм вдається втекти, але вже на ранок поліція стояла біля їх квартири. Вона звинувачувалася в заподіяння шкоди здоров’ю. Той хлопчина виявився сином впливового людини в місті. Спроби дівчини пояснити, як сталося насправді, не призвели до позитивного результату.

Співробітники правопорядку готові на все, лише б вона опинилася за гратами. Але у дівчат з’являється, прекрасний шанс захистити себе. Їм виявляється старий юрист. Серіал Черга за нами 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бариш Йош, Хасан Толга Пулат
Актори: Озан Долунай, Еліф Доган, Сехер Девро Саха, Аджело Топалоглу, Бурак Джан, Нергіс Кумбасар, Ібрахім Кендірджі, Sevinç Erbulak, Улві Аладжакаптан, Юксель Юнал


загрузка...