Серіал Черговий лікар 2 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У лікаря швидкої допомоги ненормований графік роботи, і його життя ніяким чином непередбачувана. Адже люди потребують його медичної допомоги як в будні, так і у вихідні і святкові дні. І кожен божий день чотири лікаря з одного приймального відділення ведуть боротьбу за здоров’я і життя тих пацієнтів, що надходять до них у лікарню. Ці прекрасні лікарі повинно повністю нести свою відповідальність за ті діагнози, що вони ставлять, вони повинні шукати виходи з дуже складних ситуацій. І доля постраждалих людей звичайно ж залежить від чергового лікаря.

У чотирьох різних фахівців одного з відділень швидкої, абсолютно різний підхід до роботи і характери. Вони можуть сперечатися, і лаятися через абсолютно різних поглядів на життя, але в дуже складних і небезпечних для здоров’я ситуаціях вони завжди відразу стають командою, причому дуже злагодженій. Нашим лікарям треба не тільки правильно ставити діагнози, а й займатися тим, що ще хворим а також їх родичам надавати психологічну допомогу. Адже всі люди і лікарі знають, що то, наскільки буде ефективним лікування, звичайно ж залежить від вірного настрою як хворого, так і його рідних. Таким чином наші лікарі не по своїй волі стають учасниками різних чужих проблем, конфліктів. І їм доводиться впливати на рішення доленосні рішення їх пацієнтів.

Але наші хлопці чергові лікарі не бояться цього, вони навчилися жити таким життям, і їм навіть подобається. Серіал Черговий лікар 2 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Костянтин Денисюк, Олександр Ануфрієв
В ролях: Михайло Жонін, Руслан Сокольник, Ірина Ткаленко, Надія Левченко, Михайло Романов, Катерина Духленко, Вікторія Левченко, Богдан Олійник, Валентина Волченко


загрузка...