загрузка...


Найцінніше, що є у людини — це, звичайно ж, його життя. Але так складається, що іноді її течія залежить від інших людей, зокрема від тих, хто її рятує-тобто від медиків. Представники цієї благородної професії щодня борються за те, щоб продовжити життя багатьом людям. Саме про них і продовжує розповідати другий сезон даного серіалу. Працівники швидкої допомоги мають особливий графік і режим, вони не мають можливості йти на вихідні або святкувати свята — невідкладна допомога повинна бути готова в будь-який момент надати допомогу тим, хто її потребує.

І святом для них буде те, що вони зуміють вчасно надати допомогу людині, яка потрапила в біду. Четверо головних героїв серіалу продовжують бій зі смертю, вириваючи з її кістлявих рук цінні людські життя. Але не тільки з нещасними випадками і страшними хворобами належить стикатися лікарям. Серіал Черговий лікар 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Найчастіше їм доводиться надавати не тільки медичну допомогу, але і перебувати в ролі психологів, допомагаючи видертися пацієнтам зі складних життєвих ситуацій. Але ж кожен з героїв має власну сім’ю, в якій його завжди з нетерпінням чекають.

Режисер: Костянтин Данилюк, Олександр Ануфрієв
Актори: Лілія Майборода, Надія Левченко, Валентина Вовченко, Руслан Сокольник, Леонід Попадько, Олена Новікова, Вікторія Лушнікова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress