загрузка...


Життя підлітка, що не проста як даність. В його організмі відбувається безліч складних процесів впливають на характер, викликають зміни всього організму і поведінки. Це період становлення особистості, яка вже має базис, але тільки-тільки починає набувати розуміння про справжню відповідальності і багато інших речей. У цій історії ми дізнаємося ближче відразу декількох дітей, дуже несхожих, між собою. Настільки, що ймовірно зустрінься вони де-небудь на вулиці або при інших обставинах то пройшли повз і вже точно не стали спілкуватися або дружити.

Але доля розпорядилася, так що вони опинилися в лікарні. Кожного з них лікують т серйозного захворювання. У цьому місці дуже нудно і не весело. Саме тому шістка хлопців поступово зближується, стаючи справжньою цілісної компанією. Звичайно, не обійдеться без конфліктів і притирань, але вони їх подолають. Умісти вони пройдуть через всі випробування, які їм готує лікарня. Умудрятися втрутитися в пару історій, успішно з них виплутатися і найголовніше одужати.

Прекрасна кінострічка, яка підійде для осіб різного віку і переконань. Вона вчить, вона вселяє позитивні емоції, вона просто захоплює. І виходячи зі сказаного — робимо висновок, цей серіал варто перегляду. Серіал Червоні браслети 1-2 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Альфонсо Гомез-Рейон
В ролях: Октавія Спенсер, Дейв Еннейбл, Гріффін Глюк, Нолан Сотілло, Чарлі Роу, Астро, Сіера Браво, Джош Коен, Вілсон Крус, Гріффін Данн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress