загрузка...


Четвертий сезон продовжить розповідати про відому королівську сім’ю, якій доводиться зовсім не легко. Британська королева дуже сильно переживає про те, що всі нащадки королівської сім’ї поводяться не належним чином. Вони використовую свої привілеї зовсім не належним чином. Адже багато з них вважають, що раз їм не доведеться ставати правителями то їм не потрібно і замислюватися про те, щоб вести себе якось інакше. Все змінюється в той момент, коли старший спадкоємець престолу несподівано помирає. Це означає, що всім доведеться визнати той факт, що вони не можуть продовжувати себе вести так само халатно, як раніше.

Але не дивлячись на всі зміни, хлопці все одно не до кінця розуміють, чому вони повинні себе в чомусь обмежувати і відмовляти собі в задоволенні. Адже вони хочуть точно так само, як і інші діти користуватися всілякими благами і доступними задоволеннями. Схоже слова правительки не сильно хлопці розуміють, що змушує захвилюватися і про те, що країна залишиться в надійних руках і самого короля. Серіал Члени королівської сім’ї 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Правда от батьки спадкоємців, самі себе пам’ятають в цьому віці і здається, що їх зовсім не турбує те, як їхні діти поводяться. Але як далі будуть складатися відносини цього сімейства і що їх чекає?

Режисер: Марк Шван, Том Вон, Ліс Батлер
Актори: Олександра Парк, Ендрю Бікнелл, Вінсент Ріган, Джейк Маскалл, Вільям Моуслі, Том Остін, Меррітт Паттерсон, Елізабет Херлі, Олівер Мілберн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress