«Чоловік на сто днів» — новий історичний серіал корейського виробництва, який розповість незвичайну історію кохання, переплетену з політичними інтригами. Головний герой серіал-спадкоємець престолу Чосон і єдиний син імператора. Він молодий і запальний, і завжди намагається виконувати вказівки батька. На вигляд юнак виглядає дуже холодним і відстороненим молодою людиною, але це зовсім не так. Герой дуже сильно переживає за свої майбутні володіння, а ще страждає від самотності. Незважаючи на небезпеку, молодий принц може кинутися в бій на захист справедливості, не звертаючи уваги на свій статус.

Одного разу, в одній з таких сутичок, герой падає в прірву, вдаряється головою і втрачає пам’ять. Потерпілого принца знаходить і виходжує молода дівчина, яка до того ж керує власним, першим в державі розшуковим агентством. Серіал Чоловік на сто днів 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Разом герої спробують відшукати кривдників спадкоємця престолу. Бути може в своїх пригодах герої зможуть не тільки домогтися справедливості, але і знайти свою любов.

Режисер: Лі Джон-Дже
Актори: Те Ген-су, Нам Джі-Хен, Чо Сон-ха, Хан Со-хи, Хо Джон-хв, Чо Хан-Чхоль, Кім Дже-ен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress