Майкл Вестен десять років присвятив роботі в спеціальних структурах. І після цього тривалого строку його несподівано звільняють без пояснення причини. Таємний агент знаходиться в подиві. Майклу можна навіть не мріяти про грамотному прощанні з колегами і вечірці на прощання, адже цього не допускає специфіка його колишньої роботи. Якщо з традиційною посади працівника звільняють за всіма правилами і вимогам законодавства конкретної країни, то у агентів ФБР при звільненні не залишається ніяких прав.

Заморожування рахунку, відсторонення від справ, відсутність попередження про звільнення, «вовчий квиток» в урядові організації — все це дрібниці порівняно з тим, що саме життя Майкла тепер знаходиться в небезпеці. Хто загрожує екс-агенту? І чому його ім’я раптово виявилося в чорному списку? Чи здатний наш персонаж змиритися з тим, що тепер він персона нон-грата у всіх установах і структурах? Або все-таки Майкл спробує вийти на слід того, хто таким неординарним способом примудрився вручити йому чорну мітку? Серіал Чорна мітка 1-7 сезон (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Десять років служби в спеціальних структурах загартували характер нашого героя, що свідчить про те, що просто так наш агент не здасться, а буде боротися за своє чесне ім’я до кінця.

Режисер: Стівен Серджик, Джеримайя С. Чечик, Денні Гордон
В ролях: Джеффрі Донован, Габріель Анвар, Брюс Кемпбелл, Шерон Глесс, Кобі Белл, Підлога Ти, Сет Петерсон, Лорен Стемайл, Джек Коулман, Марк Маколей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress