Планета «Земля» оповита вірусом, що перетворює людей в кровожерливих монстрів. Велика частина населення вже заражена, і тепер вважається «небезпечними зомбі». Роуз на початку серіалу позбулася власної дочки. Люди стали живими мерцями, і являють собою велику небезпеку. Головну героїню це не лякає. Вона вірить, що донька жива і здорова, і потребує допомоги. Сівши за кермо старенького автомобіля, Роуз вирішує відправитися в тривалу подорож. Їй належить проїхати тисячі кілометрів, намагаючись знайти рідну дочку. Вона впевнена, що дитина знайдеться в недалекому майбутньому, і головне вірити у власний успіх. Беручи вольові рішення, часом вона ризикує людьми, з якими нещодавно познайомилася.

Будь-яка мати заради своєї дитини піде на багато що, і Роуз не є винятком. Подорож, наповнене труднощами почалося, і тепер головна героїня повинна приймати складні рішення. Часом з-за її вибору будуть страждати інші, і це буде знижувати особисту самооцінку. До зомбі-апокаліпсису, вона була доброю і милою жінкою, яка гарно ставилася до всіх.

Тепер же доводиться проявляти жорстокість і холоднокровність. Подібне життя мало кого влаштовує, але іншого вибору немає. Серіал Чорне літо 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тім Кокс, Джон Хайамс
Актори: Саль Велес мл, Aidan Fink, Кеш Хілл, Michael Aucoin, Джоель Гань, Девід Нэйсом, Джоель Джекшоу, Brianna Johnston, Бад Класки, Braden Overwater

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress