19 жовтня 1987 року. Для жителів Сполучених Штатів Америки цей день розпочинався абсолютно так само, як і всі ті, що були до нього, проте саме він, зрештою, увійшов в історію світової фінансової системи, як «Чорний понеділок» і ознаменувався небувалим обвалом фондового ринку за весь час існування Уолл-стріт. За якісь кілька годин індекс Доу-Джонса впав на цілих 22 відсотки, а мільйони людей по всьому світу, які коли-то, довірившись економічній системі, які вирішили вкласти свої кошти в цінні папери різних фінансових установ, безповоротно втратили свої капітали.

Через деякий час до небувалого подив аналітиків вдалося з’ясувати, що за настільки серйозною подією, яке відбилося відгомоном по всій земній кулі і, в результаті, стало причиною важкої кризи, стояли лише троє аутсайдерів, які лише нещодавно стали членами Уолл-стріт. Серіал Чорний понеділок 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Торговець нерухомістю, біржовий маклер і господар компанії, що займається рейдерськими захопленнями, заради власної вигоди вирішили позмагатися в умінні вести справи з самими крутими фінансистами в світі, от тільки замість того, щоб отримати бажане їх невмілі дії, в результаті, стали причиною краху глобальної економічної системи, яка впала настільки ж швидко, як і побіжно зачеплений рукою будиночок з пластикових карт.

Режисер: Еван Голдберг, Сет Роген
Актори: Дон Чідл, Ендрю Реннеллс, Пол Шеєр, Реджина Холл, Юджин Кордеро, Кадім Хардісон, Курт Браунолер, Едвін Гейджіано

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress