Реймонд Реддінгтон-небезпечний злочинець, довгі роки розшукуваний спецслужбами. Він весь час переховувався, був практично невловимим, але в якийсь момент вирішив сам здатися поліції. Що ж змусило його це зробити? Звичайно, далеко не докори сумління і прокинулася позиція зразкового громадянина. Просто Реймонд запропонував владі вигідну угоду: він здає спецслужбам всю кримінальну еліту і отримує статус-кво. Влада йде йому назустріч і виділяє в якості напарника молоду співробітницю — Елізабет Кін. Причому це призначення відбулося виключно на прохання злочинця. Дівчина спантеличена: вона зовсім недавно працює в ФБР і практично не має досвіду співпраці з кримінальниками.

Внаслідок разючого контрасту між можливостями їх спільна діяльність не обійшлося без непорозумінь і скандалів, але поступово напарникам мимоволі таки вдалося знайти спільну мову. Тим часом стеження за Рэддингтом ніхто не відміняв і співробітники ФБР, які контролюють кожен його крок, швидко роблять висновки про те, що злочинець веде подвійну гру. Серіал Чорний список 6 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Спільні зусилля Рэддингтона і Кін досягають головної мети: вони з’ясовують, хто ж склав той самий горезвісний чорний список. Але це тільки половина справи і тепер їм належить зробити найважче.

Режисер: Майкл Ст. Уоткінс, Ендрю МакКарті, Дональд В. Торін мл.
Актори: Джеймс Спейдер, Меган Бун, Діего Клаттенхофф, Гаррі Леннікс, Hisham Tawfiq, Амір Арісон, Райан Ігголд, Можан Марно, С’юзен Бломмаєрт, Baz, Парміндер К. Награ

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress