Аварія в Чорнобилі-одна з найтрагічніших, масштабних і жахливих за всю історію існування людства. Той факт, що все, що сталося легко можна пояснити людським фактором та несправними інструментами, остаточно перетворює ситуацію в кошмар. Адже використовуючи атомну енергію, величезна кількість держав піддає себе точно такому ж ризику, практично не замислюючись про наслідки. Згадуючи Чорнобиль і ті події, які відбулися багато років тому, згадується зовсім не зруйнована життя міста, і не той збиток, який був нанесений межують містах. Головною трагедією стала загибель неймовірної кількості людей і зараження ще більшої кількості.

Ті, хто знаходився в той момент на службі — пожежники, рятувальники, самі працівники станції, віддаючи свої життя, намагалися захистити всіх інших. Ці люди чітко розуміли, що ковтаючи отруєний частками повітря, вже ніколи не зможуть повернутися до свого колишнього життя. Але, разом з тим, відчували відповідальність за життя всіх інших, ні в чому не винних дітей і дорослих людей.

Ця історія про людську мужність і Чорнобилі, як однієї з найжахливіших катастроф, що забрали з собою масу людей і перспектив. Серіал Чорнобиль 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Йохан Ренк
Актори: Джаред Харріс, Стеллан Скарсгард, Емілі Уотсон, Джошуа Лис, Росс Армстронг, Філ Барантіні, Джессі Баклі, Джеймс Космо, Деніел Стоунер, Карл Дейвіс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress