Події комедійного телесеріалу відбуватимуться в небесній канцелярії. Один з ангелів нижчої категорії отримує собі в напарники новачка. Дівчина допомагатиме йому в одній з найбільш чорнових робіт, а саме прийняття і сортування молитов. Під час цього складного і трудомісткого процесу до них доходять чутки про те що Бог збирається йти на спокій так як люди зовсім перестали його надихати і сильно розчарували. Його навіть не хвилює наближається катастрофа здатна знищити все людство. Для того що б уникнути неминучого прислужники Всевишнього йдуть з ним на угоду, яка включає в себе практично нездійсненне завдання.

Необхідно допомогти двом стражденним душам знайти і полюбити один одного і якщо це їм вдасться, тоді начальство пощадить свої творіння від вимирання. Всього в першому телесезоні нам продемонструють сім епізодів які були спродюсовані при співавторстві Саймона Річа — автора оригінальної історії.

Акторський склад підібраний ідеально. У головних ролях знамениті Стів Бушемі і Деніел Редкліфф. Серіал Чудотворці 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Моріс Меребл, Йорма Такконе, Райан Кейс
Актори: Стів Бушемі, Деніел Редкліфф, Джеральдін Вісванатхан, Каран Соні, Саша Компере, Джон Басс, Лоллі Адефоп, Калеб Емері, Тереза О’Ші

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress