загрузка...


Фамільне ім’я Медічі давно і міцно увійшло в історію, увічнивши могутню династію, чиї представники багаторазово правили Флоренцією. У квітні 1478 був затіяний змова дворянським родом Пацці, які прагнуть до влади. Вбивцям вдалося здолати тільки Джуліано, а Лоренцо встиг врятуватися. Аристократичним сімейством рухала давня ворожнеча, чиє коріння йшли на десятиліття тому. Тоді, зовсім ще молоді брати, разом з батьками, сестрою і друзями готувалися покинути свій маєток в Тоскані, щоб повернутися до Флоренції.

Лоренцо міг випивати всю ніч безперервно, ведучи складні, філософські бесіди з художниками, чиї стилі в написанні картин разюче відрізнялися. Його молодший брат в цей час займався не менш приємними справами, закохавшись в служницю. Вози спокійно рухалися через ліс, супроводжувані братами на конях і стражниками. Раптовий напад внесло сум’яття.

Кілька людей були вбиті випущеними стрілами. Коні, позбавлені візника понесли карету, в якій сидів глава сімейства Медічі. Серіал Чудові Медічі 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Кассар, Жан Мікеліні
Актори: Деніел Шарман, Бредлі Джеймс, Шон Бін, Сара Періш, Алессандра Мастронарді, Сюннёве Карлсен, Рауль Бова, Джуліан Сендс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress