загрузка...


Як доля часом грає чужими життями? Так вважають і голосять більшість людей. Навіть не помічаючи, що в багатьох випадках направлено вибирають для себе доленосні ролі і розігрують постановку власних вистав. Також виникає питання, чи можна виправдати брехню високим почуттям? Чи пережитими состраданиями? Можливою жалістю? Один з найважчих періодів історичних сторінок Радянського Союзу з 1939 по 1955 став незабутнім не тільки для всієї країни в цілому, але і героїв драматичного сюжету. Долі чотирьох героїв сплелися між собою щільною павутиною.

Коханий і єдиний синок керівника великого заводу Сергій, рано залишився сиротою і який виховувався в дитячому будинку Віктор, звичайна продавщиця, зі своїми скромними мріями Поліна і обожнювана шанувальниками красуня актриса Любов. У їхніх життєвих історіях можна знайти абсолютно все. Перший виявився досить сильною особистістю, зумівши вижити у фашистському концтаборі, але зараз змушений приховувати своє справжнє ім’я і минуле. Другий героїчно бився на полях кровопролитної війни, але тепер бреше своїй дружині, щоб не втратити її.

Обидві представниці прекрасної статі воліють замовчувати про справжні любовні переживання пережитого, щоб знайти себе в сьогоденні. Серіал Чуже життя всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олег Фомін
Актори: Ілля Малаков, Сергій Стрельников, Катерина Астахова, Олеся Фаттахова, Юрій Шликов, Олег Фомін, Дмитро Сова, Олександр Крючков, Віра Кобзар

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress