загрузка...


Клер Рендалл не очікувала, що опиниться в далекому минулому, але цьому передувало вдівство і любовні стосунки між двома чоловіками. Жінка просто розривалася, не в силах зробити правильний вибір. Тепер ситуація налагоджена, адже в теперішньому часі її нічого не тримає, чоловік помер, вона відчуває лише самотність, адже коли-то їй довелося попрощатися назавжди і з Джеймі Фрейзером. Історичні записи свідчать про те, що хоробрий воїн загинув у військовій битві за Шотландію. Випадково їй в руки потрапляє список загиблих воїнів при Куллодені, але чомусь імені колишнього коханого в ньому.

Прийшов час самій у всьому розібратися, перемістившись в 17 століття. З дня останнього переміщення пройшло двадцять років, вона сподівається опинитися в 1743 році, щоб спробувати відшукати Джеймі. Вона впевнена, що чоловік потребує її допомоги, адже він її законний чоловік, нехай і в іншому часі, а значить, вона може заявити всі права на любов і довгоочікуване щастя. Серіал Чужинка 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона згадує, як вперше опинилася в далекому минулому, щоб зустріти чоловіка, призначеного їй долею. Загадкові обставини її переміщення визначено самою долею, але яку таємницю їй належить дізнатися на цей раз?

Режисер: Метін Хусейн, Анна Ферстер, Брайан Келлі
Актори: Грем МакТавіш, Білл Патерсон, Finn Den Hertog, Нелл Хадсон, Грант О’Рурк, Катріна Балф, Данкан Лакруа, Тобайас Мензіс, Сем Хьюен, Стівен Уолтерс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress