Життя маленького містечка нікого не хвилювала, крім місцевих жителів, тому населення намагалося допомогти один одному і вникало в проблеми оточуючих людей. Але раптово сталося нещастя для всіх проживаючих в місті, так як океан вийшов з берегів і повінь не змусила довго чекати себе. Місцеве населення зазнало катастрофи, кожен намагався вижити і допомогти ближньому. Після того, як рятувальники опинилися в місцевому містечку, то вода пішла зворотного до океану, але розруха залишилася серед місцевих жителів.

Кожен намагався оговтатися від того, що сталося, раптово люди помітили дивну рослину, яка розташувалася посеред міста. Квітка незвичайної краси і неосяжних розмірів виростав зі стрімкою швидкістю. Люди не розуміли звідки з’явилася ця рослина, і чого від нього чекати, адже зрубати таку красу ніхто не має наміру. Серіал Цвітіння 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але раптово один зі старожил даного міста наблизився до квітки і скуштував його нектар. Після цього головний герой відчула в своїх жилах молоду кров. Він зцілився від старості, і розповів всім, що дана квітка дарує молодість.

Режисер: Джон Керран, Мат Кінг
Актори: Брайан Браун, Джекі Уівер, Фібі Тонкін, Райан Корр, Деніел Хеншелл, Ніккі Шилз, Рід Муллінар, Енн Беннетт, Террі Норріс, Thomas Fisher

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress