Серіал «Дамське щастя» — успішна екранізація літературного роману Еміля Золя. Юна дівчина, витончена і жіночна, але не позбавлена сильного характеру, приїжджає до свого дядька в пошуках роботи. Але літній джентльмен не в змозі утримувати навіть себе, а допомогти провінційної родичці тим більше. Деніз Ловетт доводиться гикати інший заробіток, щоб не пропасти в столиці. Удача вирішує посміхнутися дівчині і надає роботу в універсальному магазині «Парадіз», який відібрав славу у всіх подібних магазинчиків в окрузі. Його власник — блискучий і звабливий джентльмен Джон Морів.

Деніз стає продавщицею у відділі жіночого одягу. Але тепер їй належить не тільки стояти за прилавком, і допомагати дівчатам визначитися з новинками моди кінця дев’ятнадцятого століття. Міс Ловетт доведеться зануритися в світ інтриг і таємних пристрастей, загадкових подій і навіть смертей, при цьому не зійти з розуму і залишитися в живих. Серіал Дамське щастя 1-2 сезон (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Як не нажити собі ворогів, якщо красень Морів виділяє її з усього колективу, при цьому збирається одружуватися на іншій дівчині? І як встояти перед цим красенем, коли він такий чудовий? Які таємниці він приховує і чому так дорожить своїм магазином?

Режисер: Девід Друрі, Марк Йобст, Сьюзен Таллі
В ролях: Джоенна Вандерхам, Іман Елліотт, Стівен Уайт, Соня Кессіді, Меттью Макналті, Елейн Кессіді, Фін Барридж, Девід Хейман, Пітер Уайт, Сара Ланкашир

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress