Серіал Деміен 1 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Для головного героя красеня Деміена Торна не існувало нерозв’язних проблем. Він володів дивовижною здатністю знаходити вихід з будь-якої ситуації, використовуючи приголомшливий інтелект. Володіючи неймовірними розумовими показниками, молодий чоловік з легкістю справлявся з роботою фоторепортера. Розумник проводив особисті розслідування, незмінно домагаючись колосальних результатів. Журналістська цікавість заводить хлопця в жарку Сирію, де відбувається доленосна зустріч з містичною дамою. Одягнена в чорні одягу, жінка заговорила з юнаків, закликаючи звернутися до дитячих спогадів.

Тоді, багато років тому, жахливою смертю загинула вся його сім’я. Прилетівши в штати, журналіст кинувся копатися в архівах і базах даних, бажаючи знайти інформацію про сирійської незнайомці. Навіть природне чуття не допомогло авантюристові в його пошуках, і він ледь не відмовився від ідеї розібратися у всьому. Незабаром ситуація загострилася до межі, змушуючи чоловіка погодитися на виконання дуже важливої місії.

Виявилося, він є сином самого Диявола, і посланий на землю з конкретним завданням. Дьяволенок повинен занурити світ в непроглядний морок, встановивши сатанинські порядки. Серіал Деміен 1 сезон 2016 дивитися онлайн в хорошій якості HD.

Режисер: Нік Копус, Тім Ендрю, Ернест Р. Дікерсон
В ролях: Бредлі Джеймс, Мэгалин Эчиканвоке, Омід Абтахи, Барбара Херші, Девід Мюнье, Мелані Скрофано, Viv Moore, Brody Bover, Майкл Терриоль, Хуан Карлос Велис


загрузка...