Серіал Демони Да Вінчі 3 сезон (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Американського виробництва картина під назвою «Демони Да Вінчі» була знята відомими режисерами Майклом Дж. Бассеттом, Девідом С. Гойером, а також Підлогою Вильшурстом. Головні ролі в цьому багатосерійному фільмі виконали: Лаура Хеддок, Том Райлі, Грегг Чиллин, Ерос Влахос, Тому Бетмен, Лара Пулверс, Гера Хилмарсдоттир і так далі. У світі, в якому думка і віра завжди під контролем, одна людина хоче боротися за те, щоб зробити споруди доступними для будь-яких. Цей серіал представляє собою не розказану історію трагічної загибелі і всього життя Леонардо Да Вінчі, де розкривають особистість молодої людини, яка обдарована, але цей дар його мучить.

Він є єретиком, який прагне розкрити неправду релігії. Бунтар, який хоче повалити елітарні верстви суспільства. Незаконнонароджений син, вимагає від свого тата визнання його повноважень. Ця обдарована людина опиняється серед извергнувшего ураган пристрастей, спав протягом довгих років. У конфлікті між істиною і неправдою, інтелігенцією і релігією, минулими днями і майбутнім. Його прагнення застосовуються проти нього борються силами того періоду, при цьому втягуючи його в привабливу гру, де ті люди, які ненавидять і зневажають його розум, потрібні найбільше.

Леонардо неодмінно повинен вступити в конфлікт з тими людьми, які застосовують історію для того, щоб приховати правду про важливих історичних моментах. Серіал Демони Да Вінчі 3 сезон (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Пітер Хор, Майкл Дж. Бассетт, Девід С. Гойер
В ролях: Том Райлі, Грегг Чиллин, Ерос Влахос, Лаура Хеддок, Блейк Ритсон, Елліот Кауэн, Гера Хилмарсдоттир, Джеймс Фолкнер, Лара Пулверс, Девід Скофілд


загрузка...