Серіал Детройтці 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У другому сезоні головні герої продовжать дивувати своїм холодним ставленням до роботи. Здавалося б успіх прийде тільки до тих, хто відповідально ставиться до своєї роботи. Але цих двох зовсім не турбує, що їх чекає попереду і вони впевнена, що діє правильно, і їх чекають ще дивовижні часи. Принаймні так думали вони. Але насправді не все складається так райдужно як їм хотілося б. Адже начальство зовсім не радіє тому, як вони працюють і наскільки неякісний товар підносять клієнтам. Адже після цього їх чекає маса негативних коментарів і їм доводиться стикатися з труднощами.

Але Здавалося б це їх зовсім не хвилює адже вони впевнені, що морочитися над якістю реклами їм не треба. Вони знають про цю ніші абсолютно все, тільки от забувають застосовувати свої знання на практиці, що призводить до того, що всі навколишні починають негативно ставитися до їх дій і їх роботі. Начальник розуміє, що якщо він не використовує ніяких погроз на адресу хлопців і не змусить їх переглянути своє ставлення до життя, то так нічого і не зміниться і всі залишаться лише в збитку. Серіал Детройтці 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чи зможуть хлопці переглянути своє ставлення до життя і нарешті почати діяти розсудливо і приносити прибуток не тільки своєму агентству але і самим собі? Або ж вони і далі будуть валяти дурня і приносити всім неприємності?

Режисер: Дейл Штерн, Ніколас Йасеновец, Білл Бенц
Актори: Сем Річардсон, Тім Робінсон, Пет Верн Харріс, Lailani Ledesma, Морт Крим, Шонте Делон, Andre Belue, Майкл Еллісон, Квінтіно Хікс, Quentin Brown


загрузка...