Серіал Дика-дика країна 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Всім нині відомий автор релігійного культу Ошо, а в миру Бхагавана Шрі Раджніш, коли в далекому 1981 році оселився в Центральному Орегоні і його вірування розповзалося на жителів цього регіону, поглинувши повністю уми чесних громадян. А як відомо, що будь-яка релігія веде до сум’яття умів, по початку люди були в якомусь подиві, побачивши щось нове і невідоме досі. Але потім вони перейнялися і ось вже популярність Ошо в Америці досягла піку поклоніння його релігії. Здичавіла країна стала нібито висвітлена світлом видатного релігійного діяча.

Люди пішли за ним навіть за межами Європи, відчуваючи що це саме ті відання, які потрібні їм для саморозвитку. Азія, Австралія-культ стрімко розростався, досягнувши небувалого розмаху. Сам автор отримав гонорар в кругленьку суму і жив у повному достатку. Шила в документальному фільмі Дика-дика країна, яка була його управляє правою рукою мала вплив на керівництво послідовників свого новоспеченого божка, а тому почала витворяти всякі непотребства.

Вона впроваджувала наркотичні речовини в групи закоренілих фанатиків, отруювала політичних діячів. Нібито Ошо не мав до цього відношення, але його депортували з країни без можливості в’їзду. Серіал Дика-дика країна 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Чепмен Вей, Маклейн Вей
Актори: Ошо, Sheela Birnstiel, George Meredith, Jon Bowerman, Kelly McGreer


загрузка...