загрузка...


Йон довгий час працював колумбійським революціонером і заробив не кращу репутацію. Однак після того як в країні був укладений світ чоловік став ворогом номер один і все, що він міг зробити, так це якомога швидше перебратися в більш безпечне місце. Він перебирається в Боготу, де вірить, що зможе почати своє життя з чистого аркуша і повернути свою сім’ю, яку він так сильно любить. Чоловік мав намір докласти всі свої зусилля до того, щоб почати жити як нормальна людина, проте все пішло зовсім не за планом і йому довелося повернутися до його колишньої діяльності, яка виявилася дуже затребуваною в цих краях.

Тільки коли він брався за цю справу ще не міг припустити, що насправді його чекає і як буде складатися його життя. Адже він стає центральною фігурою в протистоянні між урядом та злочинними угрупованнями в джунглях і виплутатися з цієї ситуації буде зовсім не просто. Серіал Дикий округ 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Проте чоловік не має наміру так просто здаватися, у нього чимало досвіду в подібній справі і він бажає докласти якомога більше зусиль до того, щоб тепер уже все точно пішло так як він сам хоче і йому не прийшло в черговий раз влаштовувати втечу. Тільки от чи вдасться йому з усім впоратися або ж він знову стане ворогом народу?

Режисер: Хав’єр Фуентес-Леон, Карлос Морено
Актори: Хуан Пабло Раба, Каміла Соди, Христина Умань, Паула Кастаньо, Крістіан Таппан, Аліна Лосано, Кароліна Асеведо, Хуан Себастьян Калера

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress