Тоня завжди відчувала себе самотньою, адже її мати померла, коли дівчинці було всього 7 років. Зараз героїня вийшла заміж і намагається не допустити, щоб діти виховувалися чужими людьми. Вона намагається зробити своє життя ідеальною, але з кожним разом робить тільки гірше собі. Ситуація ускладнюється, коли чоловік починає подумувати про розлучення. Щоб стати незалежною, Антоніна відправляється працювати доглядальницею до літньої людини. Дмитро Сергійович стає для неї заміною батька, а коли чоловік помирає, то нотаріус подає дівчині сюрприз.

Так складаються життєві обставини, що Тоня залишається в семирічному віці одна. Дівчинка потрапляє в притулок і мріє про створення власної сім’ї. Ситуація погіршується, коли після виходу заміж героїня дізнається, що її благовірний далекий від ідеалу. Він з легкістю може змінити дружині і абсолютно не думає змінюватися. Засмучена Антоніна відправляється працювати у літньої людини доглядальницею. Серіал Дім, який (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

З першого ж дня вона починає розуміти, що старий здатний замінити для неї батька. Вона відмінно спілкується з роботодавцем до того часу, поки він не вмирає. Однак після похорону героїню чекає сюрприз.

Режисер: Олексій Гусєв (II)
В ролях: Ольга Гришина, Віталій Кудрявцев, Анатолій Котенєв, Євген Єфремов, Костянтин Жовтневий, Ганна Абраменок, Дарина Рибак, Інга Нагорна, Ніна Ніжерадзе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress