Сюжет даної кінострічки повідає про двох абсолютно різних людей, які протягом усього свого життя прагнули діяти, виключно володіючи власними важливими і неповторними моментами. Зараз можна побачити, як вони обидва виявилися співробітниками поліції, що зобов’язані щодня розслідувати самі неповторні і небезпечні справи і виступати в ролі тих дивних і особливих персонажів, що спробують поєднати свої зусилля заради блага сучасного суспільства і кожного приємного дня, що стане важливим фактором, насолоджуватися яким особливо важливо.

Уважно спостерігаючи за досвідченим детективом з високим рівнем IQ, досить легко можна побачити, що він протягом усього свого життя звик керуватися виключно фактами і нічим більше. Можливо, дамочка по імені Кім Дан, яка зовсім недавно прийшла до них на роботу допоможе центральному персонажу розібратися в багатьох аспектах сучасного життя і постаратися зрозуміти настільки важливо деколи використовувати свою інтуїцію для того. Серіал Діти меншого Бога 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Щоб незабаром досягти необхідного величі і постаратися з кожним днем бути тим унікальним людиною, який витратити вільний час на розкриття ситуацій першорядної важливості.

Режисер: Кан щін-Хе
Актори: Кім Ок-пін, Кан Джі-хван, щим Хі-соп, Лі Елайджа, Чан Гван, Лі Дже-ен, Хан Со-джин, Лі Хе-джон, Ен Дже-Хен, Ан Гіль-ган

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress