Шелдон помітно виділяється серед своїх однолітків – не цікавиться пробіжками по вулицях, не любить гри, не дражнить дівчат. Він зовсім не активний, має одну єдину пристрасть – наукову діяльність. Хлопчина вельми успішний в даному захопленні, тому як, його інтелект перевершує розум більшого числа освічених особистостей. Він просто дивує своїм нестандартним ходом думок. Брат і сестра не володіють подібними відмінними особливостями, є простими дітьми. Звичайно, взаємини в сім’ї своєрідні, важко спілкуватися з вундеркіндом, які мають складний характер.

Через неперевершеного розуму він не сприймає батьків, вони не авторитет для нього. Саме тому виникають часті конфліктні ситуації, після яких в будинку присутня напруга. Яким стане шлях молодого генія, чи зможе він знайти себе серед дорослих, які звикли вважати дурненькими дітей? Чи доб’ється він прийняття з боку оточуючих, чи втілить заповітну мрію в дійсність?

Адже він хоче стати відомим винахідником, здійснювати нові шокуючі відкриття, які б справили сенсацію в суспільстві. Серіал Дитинство Шелдона 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Фавро
Актори: Монтана Джордан, Док Ферроу, Рекс Лінн, Ленс Барбер, Брайан Степанек, Уайатт МакКлюр, Джим Парсонс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress