Серіал Дівчата мої всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Дівчата мої» — новий мелодраматичний серіал українського виробництва, в центрі подій якого виявилася молода жінка Тетяна. Вона завжди мала просто нестерпним, важким характером, і саме тому їй ніколи не вдавалося ужитися з чоловіками. Вона кілька разів виходила заміж, але абсолютно кожне заміжжя закінчувалося розлученням. І єдине, що залишилося у неї від шлюбів-це діти. У неї були дві чудові дочки-Уляна і Мар’яна, і саме їм головна героїня віддавала всю свою любов. У якийсь момент вона зрозуміла, що просто не створила для відносин з чоловіками, тому просто перестала звертати на них увагу. Вона присвятила всю себе своїм дочкам.

Вона розчарувалася в чоловіках, тому коли їй виповнилося сорок п’ять, вона вирішила, що це прекрасний вік, щоб зупинитися в пошуках і зайняти виключно дітьми. Багато жінок в цьому віці навпаки відчувають, як відкривається друге дихання, досягають якогось світанку сил. Але головна героїня навпаки вирішила на цьому закрити книгу під назвою «сімейне життя». Тепер вона думала лише про дочок і їх благополуччя. А дівчатка в свою чергу почали брати приклад зі своєї матері. Вони володіли таким же важким характером, що доставляло їм чимало проблем в житті. І незабаром вони зіткнулися з тим, що йдуть по тій же стежці, що і їх мама. Стосунки з чоловіками у них теж не складаються, чоловіки просто тікають від них. Серіал Дівчата мої всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Доля дівчаток складається сумно, а мама намагається підтримувати своїх дочок, ставитися до всього з запалом та іронією. Тетяна намагається пояснити дочкам, що чоловіки — це не найголовніше в житті. Вона цілком щаслива з тим, що у неї є зараз, і її не хвилює, що думають про неї інші.

Режисер: Микола Михайлов (III)
В ролях: Дарина Волга, Анастасія Шульга, Єва Шевченко-Головко, Валерія Федорович, Дмитро Пчела, Дмитро Шевченко, Ігор Пазич, Богдан Осадчук, Валерій Легін, Валентин Томусяк, ігор Петрусенко


загрузка...