загрузка...


Невелике місто в Північній Ірландії, дев’яності роки. Саме тут живе молода Ерін. Її мама людина строгих правил, тому завжди вимагала беззаперечне виконання всіх указів. Вона ненавидить, коли хтось намагається сказати їй щось наперекір. Жінка настільки вимоглива не тільки до своєї дочки, але і до решти членів сім’ї. Найбільше через її характер страждає батько Ерін. За всі роки йому довелося пережити багато неприємних подій, тому тепер він лише мріє про спокійне та розмірене життя. У дівчини є і дідусь, який живе разом з ними. Він досить незвичайна людина і абсолютно не виносить батька онуки.

Ерін росте в непрості часи. Вона дуже любить дивитися новини і практично ні коли не пропускає нового випуску. Героїня щиро сподівається, що коли-небудь ситуація в країні змінитися і вона зможе жити в світі. Щоб повернутися додому, Ерін зобов’язана пройти контрольно-пропускний пункт і пред’явити всі документи, що посвідчують особу. Перевіркою займаються військові, які ретельно стежать за довіреною територією. життя шістнадцятирічної дівчини схожа на нескінченний кошмар. Серіал Дівчата з Деррі 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості.

Кожен день вони та її друзі-однолітки спостерігають за військовими, що роз’їжджають на великих позашляховиках, обмеження руху, постійну перевірку документів. Незважаючи на всі складнощі, Ерін намагається залишатися звичайним підлітком.

Режисер: Майкл Леннокс
Актори: Saoirse-Monica Jackson, Луїза Харланд, Ніколя Кохлан, Джемі-Чи о’доннелл, Ділан Ллевелін, Тара Лінн о’ніл, Кеті Кіра Кларк, Томмі Тірнан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress