В осяжному майбутньому людство зазнає глобального потрясіння. Суспільство розділяється на два протиборчі класи. Заможні пани користуються досягненнями передових технологій, стрімко нарощуючи наявні багатства. Вони поселяються в елітних апартаментах, відгородившись від навколишнього світу умовною межею, що забезпечує їм спокій і недосяжність сторонньому погляду. Одержимі швидким накопиченням капіталів впливові ділки розширюють зону власного впливу, збільшуючи потужність соціальних мереж, підконтрольних їм, та розважальних закладів, покликаних вичавити останні гроші зі споживачів монопольних послуг.

Найбіднішому населенню, отсеченному від фінансового потоку, доводиться буквально виживати, занурюючись у віртуальний простір і залежність від мережевих комунікацій. Але існує в класовому протистоянні загадковий прошарок, іменована середнім станом. Серіал Дивне місто 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Лідером незалежної угруповання є таємничий доктор, що володіє могутніми сакральними знаннями, що допомагають утримувати нейтралітет у безкомпромісній боротьбі двох кланів. Розділена на шість епізодів футуристична сатира зачіпає серйозні проблеми існуючої цивілізації.

Режисер: Адам Бернштейн, Емі Хекерлінг
Актори: Ентоні Голлідей, Емілі Кослоскі, Сінті У, Владімір Джон Перес, Пем Мерфі, Ітхамар Енрікез, ЛеВар Бертон, Майкл Сера, Розаріо Доусон, Шон Бакхолз

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress