Серіал Дивний ангел 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Один з найвідоміших інженерів, хіміків і навіть окультистів, а також один з Тамплієрів тридцятих років був Джек Парсонс. Народжений в 1930 роках минулого століття, юний хлопець почав з юнацького віку захоплюватися реактивними двигунами. Трохи подорослішавши, Джек влаштувався працювати в якості прибиральника на один із хімічних заводів, розташованих в Лос-Анджелесі. Саме головний герой згодом став одним з головних людей, які заснували лабораторію реактивного руху. Крім іншого, він поклав початок ракетобудування в Америці.

Однак тільки хімією та ракетобудування молодий хлопець не обмежувався. Спочатку, на короткий час він захоплювався марксизмом, а на початку сорокових зацікавився в роботах і навчаннях Алістера Кроулі — відомого окультиста.

Вже пізніше, одружений Джек став членом одного з відділень Орден Східних Тамплієрів. Саме про це чоловікові і буде сюжет фільму під назвою «Дивний ангел» 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Лоурі, Нельсон Маккормік, Бен Вітлі
В ролях: Пітер Марк Кендалл, Джек Рейнор, Майкл Гэстон, Ден Донохью, Ренді Оглсби, Філ Абрамс, Курт Їла, Роб Забрески, Коллін Фой, Laine Neil


загрузка...