загрузка...


Картина розповість про те, що ж відбувається всередині одного з найбільших судів Сполучених Штатів, розташованому в Нью-Йорку. У залі засідань цього відомого елемента апарату правосуддя щодня зустрічаються кращі адвокати. Одні з них захищають підозрюваних, все своє життя присвятивши адвокатської діяльності, інші, навпаки, приладнують всі свої зусилля, щоб довести судді присяжним, що сидить перед ними людина винен у скоєному злочині. Як вже можна було здогадатися, мова йде про прокурорів. Дуже відповідальна робота лягає і на плечі суддів, яким необхідно ретельно розглянути всі аргументи захисту і обвинувачення і винести справедливе рішення.

Проте вся ця еліта правосуддя не взялася нізвідки, і серед маститих юристів можна зустріти молодих і недосвідчених випускників університетів, які тільки набираються життєвого досвіду, беручи участь в самих простих і незначних справах. Але у міру того, як вони набираються досвіду, їм в руки все частіше потрапляють справи, які можуть стати відправною точкою в запаморочливому кар’єрному зростанні.

Головне – не упустити свій шанс і показати себе з кращого боку. Саме такими молодими юристами і є головні герої, за якими глядач буде стежити протягом усього сезону. Серіал Для людей 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тому Верика, Ніколь Рубіо, Дейзі фон Майєр Шерлер
Актори: Брітт Робертсон, Джасмін Савой Браун, Бен Раппапорт, Ганна Дівер Сміт, Хоуп Девіс, Бен Шенкман, Регея Пейдж, Терезам Кіш, Сюзанна Флуд, Вонді Куртіс-Хол

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress