Серіал Дно 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сахір – успішний психіатр, не раз йому доводилося мати справу зі складними випадками, але головним завданням є надання допомоги, всі таємниці і висловлювання пацієнтів залишаються в кабінеті. Не раз він рятував людей від здійснення страшного кроку-самогубства. Йому не раз доводилося на власному мотоциклі приїжджати на місце потенційного пригоди, щоб зупинити психічно хвору особу від суїциду. Талант і професіоналізм молодої людини не раз відзначалися поліцейськими, незабаром його запросили на роботу. Тільки на практиці він зрозуміє, наскільки така робота небезпечна в порівнянні з його минулою діяльністю.

Одного разу успішний психолог отримує несподіваний дзвінок, слід негайно вирушити на місце майбутньої трагедії і постаратися її не допустити. Там він і зустрів ту, що відкрила для нього новий світ, вільний від умовностей, правил, заборон. Знайомства Сахира з Більге допомагає в розкритті складних і заплутаних злочинів, адже нова знайома – досвідчений хакер, а значить, від уваги поліції нічого не сховається. Більге легко зламує будь-які сайти відвідує сторінки користувачів, обходячи паролі і логіни. Разом вони отримують доступ до матеріалів, про які прості поліцейські не мають поняття.

Жінка розшукує свого батька, який довгий час вважався загиблим. Не відразу вона зрозуміла, що чоловік живий, але деякі факти змушують її почати пошуки негайно. Серіал Дно 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Чагатай Тосун, Уйгар Кутлу
Актори: Беррак Тюзюнатач, Бюлент Ярар, Дефне Каялар, Гезде Тюркпенче, Гюн Копер


загрузка...