«Добрі передвісники» — це багатосерійний проект, який з’явиться на екранах в 2019 році навесні. За основу сюжету була взята людське середовище проживання, в якій проживають не тільки люди, але і всіх істоти. У центрі уваги знаходиться ангел на ім’я Азірафель. Він спустився з небес для того, щоб намагатися контролювати порядок на землі. Природно жителю небес подобається далеко не все, що відбувається на землі, проте він звик до такого життя, і часом йому навіть подобаються ті емоції, які відчувають люди. Азірафель помічає в цьому якусь особливість. Крім ангела, на землі мешкає, і уявити підземного царства. Це демон Кроулі, який був посланий в світ людей для того, щоб стежити за балансом між злом і добром.

Одного разу герої серіалу дізнаються про те, що гряде страшний апокаліпсис, і вирішують внести свою лепту в події. Центральні персонажі настільки полюбили світ людей, що не уявляють собі іншого життя. Вони дотримуються думки, що прийдешній кінець світу не найкраще, що повинні відчути на собі жителі планети Земля.

Чи зможуть ангел і демон зупинити прийдешній кінець світу? Що очікує представників двох світів? Серіал Добрі передвісники 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дуглас Маккіннон
Актори: Адріа Архона, Бенедикт Камбербетч, Ілан Гелкофф, Френсіс Макдорманд, Майкл Шин, Сем Тейлор Бак, Девід Теннант, Джаг Патель, Саймон Мерреллс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress