Талановитий хірург на ім’я Мартін упевнений, що його життя необхідно круто змінити. На це у нього є цілий ряд причин. Він їде зі столичного і дуже забезпеченого Лондона в маленьке село, що знаходиться в графстві Корнуолл. Тут він починає працювати звичайним терапевтом, який допомагає жителям села, коли вони хворіють. У місцевій крихітної лікарні немає великого штату співробітників, і Мартіну доводиться мати справу з найрізноманітнішими недугами своїх пацієнтів. Чоловік є справжнім світилом в області медицини, але має дуже поганий характер, який заважає йому в особистому житті і в спілкуванні з пацієнтами.

Навіть у цій сонної і завжди спокійній селі, багато жителів виявляються незадоволені новим лікарем за його манеру спілкування та застосування чорного гумору, яким не гребує при спілкуванні з пацієнтами. Мартін часто жартує над всім і вся, не любить тварин, не визнає формальну і приторне спілкування, але зате до пристрасті обожнює нестандартні медичні випадки. Йому в помічники призначена молода секретарка, яка часто допускає безглузді помилки. Однак навіть у цьому глухому містечку у талановитого лікаря завжди багато роботи.

Поступово Мартін починає заводити собі нових знайомих, це призводить до вельми забавним і неоднозначних ситуацій. Серіал Доктор Мартін 1-8 сезон (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бен Болт, Найджел Коул, Підлогу Сід
В ролях: Мартін Клунес, Керолайн Катц, Іен Макніс, Джо Эбсолом, Джон Маркес, Селіна Каделл, Стефані Коул, Кетрін Паркінсон, Джессіка Ренсом, Айлін Еткінс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress