загрузка...


Останні років 20 Даніель працює патологоанатомом. Це хлопець зміг відмінно досягти успіху в професійній сфері, чого зовсім не скажеш про його особисте життя. Вся справа в тому, що його стосунки з коханою жінкою були зіпсовані і вони просто розійшлися, а з його донькою він ніяк не зміг знайти спільну мову. Але не дивлячись на це, він намагався і далі проявляти себе в роботі найкращим чином. Йому подобалося те, що він міг бути корисний співробітникам поліції і допомагати їм ловити злочинців. Завдяки своїм унікальним навичкам він міг чітко розповісти про останні хвилини з життя покійного і що йому довелося пережити.

Його чекало ще багато таких справ, до того ж кожен раз йому доводилося стикатися все з більш цікавими кадрами. І в один з днів йому довелося розслідувати ще більш дивний випадок ніж всі інші. Багато представники правоохоронних органів були в шоці від того, що зовсім недавно з дна річки дістали труп людини, який був зацементований. Однак Даніель зовсім не був здивований тим, що йому довелося побачити, так як загиблий виявився йому добре знайомий.

Тільки ось що він зможе розповісти про цю людину і з чим йому насправді довелося зіткнутися, перш ніж він зустрів свою смерть? Серіал Доктор Херроу / Харроу 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тоні Кравіц, Пітер Селмон, Кейт Денніс
Актори: Йоан Гріффіт, Мірра Фолкс, Деміен Гарві, Ремі Хий, Робін Малкольм, Елла Ньютон, Ганна Лізі Філліпс, Патріс Кокс, Мартиниа о’салліван, Парі Парандуш

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress