загрузка...


Деніель Харроу – талановитий і успішний лікар. Головний герой практично все знає про анатомію людини. Жодна маленька деталь не залишиться без його зацікавленості. Саме з цієї причини чоловік протягом довгого часу вважається кращим патологоанатом рідного міста. Власний талант він застосував для розслідування найжахливіших і підступних злочинів. Чоловік упевнений, що попереду його чекає неймовірно складна і важка робота, кримінальний світ не дрімає. Досвід доктора великий і безцінний, так останні 20 років він веде розслідування причин смерті насильно померлого суспільства.

Несподівано для самого перспективного лікаря спливають деякі деталі з його темного минулого. Дана інформація може сильно вплинути на подальшу кар’єру і долю Даніеля. Попереднє життя легко може зламати побудований справжній успіх. Тим більше виниклі неприємності можуть доторкнутися до його сім’ї. Цього шалено боїться герой. Серіал Доктор Херроу / Харроу 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У терміновому порядку медичний експерт повинен придумати геніальний план, як йому приховати всю інформацію з минулого, щоб надалі його життя знову налагодилося. Як же впорається з таким непростим завданням Харроу? Чи зможе він вибратися з ями брехні і обману?

Режисер: Тоні Кравіц, Пітер Селмон, Кейт Денніс
Актори: Йоан Гріффіт, Мірра Фолкс, Деміен Гарві, Ремі Хий, Робін Малкольм, Елла Ньютон, Ганна Лізі Філліпс, Патріс Кокс, Мартиниа о’салліван, Парі Парандуш

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress