Нашу блакитну планету вирішили відвідати представники інопланетної цивілізації. Їх корабель прибув на Землю не для того, щоб поневолити людство, а з самими що ні на є благими намірами. Вони, навпаки, мають на меті допомогти людям, зробити їх життя більш щасливим і радісним. Аби не допустити показувати свої справжні обличчя, прибульці прийняли види звичайних людей і почали подорожувати по планеті.

Головним у них був Доктор, який отримав своє ім’я за те, що не було такої науки, в якій він не зміг би вважатися експертом і знавцем. Пересуваючись по світу в дивному пристрої, більше нагадує звичайну будку, Доктор ділився своїми знаннями з усіма, хто цього прагнув. Однак не всі інопланетяни, які відвідали нашу планету, виявляються добрими і привітними. Деякі з них мріють позбавити Землю від людства. Доктор вирішує допомагати людям, оберігаючи їх спокій від підступних загарбників. Правда, робити це доведеться нишком, особливо не афішуючи, щоб не викликати паніки у місцевого населення. Адже якщо людству стане відомо, що злісні прибульці намагаються його знищити, то може спалахнути справжнісінька міжгалактична війна.

А до чого вона може в підсумку привести страшно навіть припустити. Добре, що десь на Землі є Доктор, здатний запобігти неминучу катастрофу. Серіал Доктор Хто 10 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Грем Харпер, Ерос Лін, Дуглас Маккіннон
В ролях: Пітер Капальді, Девід Теннант, Карен Гіллан, Крістофер Екклстон, Артур Дервіл, Ніколас Бріггс, Метт Сміт, Пол Кейсі, Біллі Пайпер, Дженна Коулман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress