Останні пару років видалися для одного містечка не найкращим чином. Це невелике поселення, ніколи не знало гучних проблем, але економічна криза, що тривала на 2 роки, торкнувся кожного. Маленький, нікому не потрібний містечко, винятком не був і останні пару років, жителі старанно виживали. Благо з цією бідою, країна впоралася і здавалося б, життя повинна повернутися в нормальне русло. Звичайно ж, знову встати на ноги буде не просто, але люди вірять у світле майбутнє. На жаль, героям цієї історії, буде особливо важко, привести свої справи в порядок. Кожен в недавньому часі, був володарем самого звичайного долара.

Ця купюра, переходила від однієї людини до іншої, немов позначаючи їх долею. Всі ці незнайомці, стануть вимушеними учасниками гучної справи, пов’язаної з жорстоким вбивством. Все почнеться, місто в одну мить змінитися і ніщо вже не буде як раніше. Навіть криза минулого, на тлі трагедії, здається нісенітницею. Що найгірше, незнайомці здебільшого, навіть не уявляють, як вони потрапили в таку ситуацію.

Можливо серед них є винуватець всього, що відбувається, але він може бути ким завгодно. У важкі часи, підозри роблять ситуацію тільки небезпечніша, для будь-якої із сторін. Серіал Долар 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крейг Зобель
Актори: Джон Керролл Лінч, Натаніель Мартелло-Уайт, Крістофер Денем, Леслі Одом мл., Kirrilee Berger, Джошуа Бітон, Філіп Еттінджер, Грейсі Лоуренс, Джефф Перрі, Стерджен Сімпсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress