Головними героями серіалу є кілька офіцерів поліції, яким ось уже рік доводиться нести службу в абсолютно новому підрозділі. Після того, як в 2009-му році долина Сан-Фернандо стала притулком для вампірів, зомбі і перевертнів, уряд віддав наказ про створення поліцейського підрозділу, головним завданням якого повинна була стати охорона звичайних людей від величезної кількості монстрів, з невідомої причини з’явилися в нашому світі. Вчені все ще ніяк не можуть знайти розумного пояснення цьому явищу, але самих поліцейських воно не дуже цікавить. Вони просто виконують свою роботу.

Керує новоствореним підрозділом капітан Дешелл, який відрізняється необхідної для подібної роботи цинічністю. Під його початком несуть службу офіцери Джо Стьюбак, Біллі Пірс, Джон Джонсон, Карла Рінальді і нещодавно перейшла в підрозділ Кірстен Лендрі. Співробітникам капітана Дешелла доводиться мати справу з досить незвичайними злочинами, адже люди нікуди не втекли з цих місць, а продовжують вести звичне життя, пристосовуючись до появи нових страшних мешканців.

Тепер проституція за кров стала таким же звичайним явищем, як і побиття підлітками зазівався зомбі. І з усіма цими злочинами доводиться розбиратися героям серіалу. Серіал Долина смерті 1 сезон (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дрю Дэйуолт, Остін Рідінг, Джордан Ось-Робертс
В ролях: Тексас Беттл, Брайс Джонсон, Таня Реймонд, Чарлі Сандерс, Брайан Коллен, Кейті Лотц, Тобі Меули, Відні Л. Аркораки, Канту Р. Дж., Кортні Хэлверсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress