загрузка...


Антон давно працює у відділенні кардіології і визнаний лікарями як фахівець вищої категорії. Раптово в його розмірене і спокійне життя вривається виконавиця приватних танців Аліса. Дівчина знаходиться в розпачі і просить кардіолога допомогти їй, вона розповідає неймовірну історію, але Антон наважується повірити їй. Аліса повідала історію про те, як невідомий викрав величезну суму грошей з клубу, де вона працює, але власник закладу вважав за краще звинуватити в крадіжці дівчину, а не розбиратися в ситуації.

Дівчина повинна повернути гроші в гранично короткі терміни, інакше їй загрожує фізична розправа. Дівчина знаходиться на межі істерики і просить заховати її, Антон переймається почуттями до Аліси і вирішується на непередбачуваний крок. Він кидає роботу і разом з дівчиною відправляється на свою батьківщину. Серіал Дорога додому всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він навіть не підозрює, які випробування випадуть в майбутньому на його частку. У підсумку зустріч з танцівницею повністю перевертає життя відомого кардіолога.

Режисер: Павло Тупик
В ролях: Олександр Соколовський, Ганна Сирбу, Анастасія Євграфова, Борислав Борисенко, Інна Мірошниченко, Олександр Наумов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress