Ми всі радіємо, коли на вулиці йде дощ, адже він приносить благодать для всього живого на планеті. Але одного разу, на перший погляд звичайний дощ, практично знищив людство. З того часу, коли дощ, заражена смертельним вірусом знищив все живе, пройшло шість років. Ті, що вижили в цій природній катастрофі люди, почали виходити на вулиці колись улюбленого міста. Тепер вони живуть в іншій реальності, де немає колишніх законів і норми моралі і поведінки, вони абсолютно вільні і ведуть себе як забажають. Новий світ жорстокий, у ньому щодня потрібно вести боротьбу за виживання, відкинувши умовності і мораль.

Їх чекає безпросвітне похмуре майбутнє. Двоє молодих людей, брат і сестра, яким вдалося чудовим чином, пережити ці страшні події в спеціальному підземному бункері. Їх батько на kinogod.net передбачив такий розвиток подій на Землі. Свої припущення він записував у блокнот, в якому описав, насувається на планету дощ, здатний знищити все живе. Знаючи про це, він спорудив спеціально обладнаний бункер. Але необхідність незабаром змусить їх вийти на поверхню в пошуках батька, таємниче зник перед катастрофою.

Покинувши безпечне житло, молоді люди зустрічають інших дивом вижили людей, які сподіваються знайти надійне місце. Серіал Дощ 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Наташа Артю, Кеннет Кайнц
В ролях: Альба Аугуст, Лукас Тоннесен, Міккель Бое Фельсгор, Анжела Бундалович, Лукас Локкен, Джессіка Диннаж

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress