Серіал Доведена невинність 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


​​​​Сорокарічна Мадлен Скотт посвітила себе боротьбі з несправедливістю державної машини правосуддя. Жінці добре відомо, як нерідкі помилки і помилки суддівських ламають людські життя. Тому сприяла жахлива по своїй жорстокості історія, що трапилася з нею і її братом Леві в підлітковому віці. Юній Медді всього було 18, коли суд призначив для неї покарання у вигляді 10 років перебування за ґратами. Її засудили за вбивство, якого вона не скоювала. Пройшли роки, подорослішала Мадлен стала відмінним юристом. У неї був стимул, щоб досконально вивчити право і судову практику.

Вона хотіла допомагати людям, що як і в недалекому минулому, потрапили до в’язниці за злочини, в яких невинні. Тепер Скотт працює з командою висококласних адвокатів, які беруться визволяти тих, кому несправедливий вирок вже винесено. Місцевий прокурор Гор Беллоуз виступав обвинувачем у справі молодої Медді. Він і зараз дуже завзято виконує свою роботу, тому Мадлен постійно доводиться боротися з наслідками його праць.

Але захисниця не боїться братися за найважчі і резонансні справи. Вона точно знає, що її місія важлива не тільки для засуджених, але і для всього суспільства. Серіал Доведена невинність 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Говард Дойч
Актори: Рашель Лефевр, Кейтлін Менер, Клер О’Коннор, Кейсі Таттон, Лорі Голден, Бен Мартен, Катрін Лідстоун, Дженніфер Парсонс, Елейн Гендрікс, Хайді Йоханнінгмейер


загрузка...