Стелла — мила дівчина, дізнається, що багаторічна хвороба виявилася міфом. Протягом восьми років вона жила з усвідомленням, що скоро помре від раку. Її родичі і друзі всіляко намагалися скрасити останні дні нещасної панянки. Але в певний момент все кардинально змінилося. Лікар констатував факт, що головна героїня чарівним чином стала абсолютно здоровою. Більше немає загрози розпрощатися з життєвою дорогою. На горизонті з’явилося майбутнє з усіма перипетіями, труднощами і негараздами.

Але дивом вилікувалася дівчині не подобаються раптові зміни, адже відтепер рідні не будуть відчувати жалості, приховувати свої бажання, боячись засмутити хвору, і підлаштовуватися під Стеллу. Потрібно вчитися існувати в самостійному режимі — здобути освіту, професію і почати справлятися з життєвими труднощами без поблажливості оточуючих. Серіал Довічний вирок 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Виявляється, коханий довго приховував власні смаки, мама взагалі зайнята особистими взаєминами, а роботодавець може звільнити недбайливого співробітника за найменшу провину. Дебютний день в образі здорової дамочки починається з виконання нових посадових обов’язків барісти.

Режисер: Тесса Блейк, Норман Баклі, Джон Т. Кречмер
В ролях: Люсі Хейл, Елліот Найт, Райлі Сміт, Джилліан Вігмен, Джейсон Блер, Алішія Окс, Анна Енгер, Ділан Кіт Адамс, Ділан Уолш, Гай Крісті

загрузка...