Здається, що у красуні Марії Возницкой життя вдалося. Вона живе в шикарному особняку, дівчина заміжня за великим бізнесменом, вона володіє приголомшливою зовнішністю. Але героїня ніяк не може знайти щастя, вона дуже довгий час хоче дитину, а її чоловік Борис все далі і далі від неї, його весь час нема вдома, він постійно на роботі. Маша пішла на рішучі заходи, вона вирішила взяти участь в реаліті-шоу Дружина по обміну. Дівчина на сім днів зміниться будинками з жінкою, яка живе в набагато скромніших умовах, ніж вона.

Таким чином Маша опинилася у сім’єю Шевельових, в якій живе добряк-автослюсар Олександр зі своєю дочкою Анею. Опинившись в їх скромній двокімнатній квартирі, Маша була шокована. Вона відразу ж захотіла тим же ввечері відправитися додому, але її чоловік сказав, що не чекає її. Тому Марія була змушена залишитися у Шевельових. З часом вона зблизилася з Сашею і його донькою, вони чудово здружилися.

Завдяки допомозі Маші Аня змогла завоювати хлопчика, який їй подобався. Реаліті-шоу скоро закінчиться і Маша задалася питанням, а яка ж сім’я для неї справжня. Серіал Дружина за обміном 1, 2, 3, 4 серія (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Антон Щербаков
В ролях: Євгенія Осипова, Артем Позняк, Ольга Гришина

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress