загрузка...


Чи може існувати справжня дружба в колективі, де є троє хлопців і три дівчини? Якщо ви стверджуєте, що подібне неможливо, то явно не бачили знаменитий серіал «Друзі». У кожному епізоді кінопроекту присутнє місце для нестримного сміху, щирої посмішки і зворушливої романтики. Три подруги проводять час в компанії трьох товаришів. Всі ці люди мають різні хобі, професії, але один погляд на життя, одні жарти на шістьох. Між Рейчел і Россом спалахує пристрасть. Вона ж присутня в парах Моніки і Чендлера, а ось Фібі і Джоуї зможуть розгледіти один в одному споріднені душі не з першого сезону кінострічки.

Дивно, як ці персонажі не втомлюються від суспільства один одного, наскільки сильно довіряють друзям, на які подвиги готові заради збереження позитивного мікроклімату в колективі. Група хлопців і дівчат постійно гуморит, ділиться секретиками і таємницями. У цьому чарівному дружньому суспільстві є місце для співчуття, любові, співчуття, підтримки, допомоги і слушних настанов. Наші герої надмірно емоційні особистості, але саме це робить їх «живими» і яскравими персонажами. У наших любителів гумору варто повчитися вмінню жартувати не тільки над іншими, але і над собою. Серіал Друзі 1-10 сезон (1994) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Хлопці та дівчата завжди з вдячністю сприймають всі поради друзів, намагаючись реалізувати на практиці отриману інформацію. У компанію до наших товаришів приходять нові люди, затримуються на якийсь час, а пізніше просто розчиняються в натовпі.

Режисер: Гарі Хелворсон, Кевін Брайт, Майкл Лембек
В ролях: Дженніфер Еністон, Кортні Кокс, Ліза Кудроу, Метт ЛеБлан, Меттью Перрі, Девід Швіммер, Джеймс Майкл Тайлер, Елліот Гулд, Крістіна Піклз, Меггі Уілер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress