Серіал Дубль два 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У своєму минулому Сем помітно втратила в плані власної кар’єри. Вона досить знана актриса, розгубила свою популярність з нагоди скандалу. Він позначився на її історії і життя, не найкращим чином. Дівчина втратила себе і буквально постраждала в плані власної психіки. Все це, було виправлено тижнями в реабілітаційній клініці і за підсумком, Сем знову захотіла повернутися в світ великого кіно і популярності. На щастя ім’я її незважаючи на скандал, все ще котирувалося серед кіноробів, унаслідок чого дівчина отримала роль. Новий фільм ґрунтується на історії про детектива і злочини, причому потенційно може мати великий успіх.

Заради феєричного повернення у світ великого кіно, Сем вирішує практикуватися в ролі детектива і стає напарником для Едді. Він приватний сищик і вся його життя полягає в розслідуванні злочинів і обману. З початку Едді відноситься до дівчини досить скептично, вважаючи її звичайної зазнавшейся зіркою. Ось тільки незабаром, у чоловіка буде шанс здивується навичкам Сем. Серіал Дубль два 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Її акторська гра, чинить серйозний вплив на справи та навички дівчата, допомагають розкривати злочини. Безумовно Сем зможе отримати необхідні навички, але й захопиться справою сильно.

Режисер: Гай Норман Бі, Холлі Дейл, Бред Тернер
В ролях: Ламонт Томпсон, Алійа о’брайен, Еліс, Едді Сибриан, Хезер Дорксен, Джордан Джаварис, Рейчел Білсон, Ксав’єр де Гузман, Алекс Черман, Фрейзер Айтчесон


загрузка...