Серіал Дуже англійський скандал 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джеремі Торп був політичним діячем, завжди палко відстоював свої погляди і свою думку. Ось тільки коли стало відомо і зв’язку Торпа з молодим чоловіком Норманом, що чоловікові довелося забути про політику і боротися з нападками громадськості. Шістдесяті роки відрізнялися суворими законами, і подібні зв’язки вважалися неприпустимими. Голова ліберальної партії опинився в непростій ситуації. З кожним днем галас навколо його особистості набирала неймовірних обертів.

Але, незважаючи на всю складність ситуації, політик зможе впоратися і вирішити цю проблему. От тільки біда не приходить одна. Незабаром Джеремі стали звинувачувати в плануванні вбивства свого коханця, оскільки той обіцяв розповісти всьому світу всі подробиці їхніх стосунків. Торп опиняється на лаві підсудних, але, знову, його виправдовують. Серіал Дуже англійський скандал 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Головний герой прийняв рішення, що з-за всього, що відбувається в житті найпростіше буде зникнути з очей народу. Торп пішов у відставку, сподіваючись, що про нього забудуть.

Режисер: Стівен Фрірз
В ролях: Х’ю Грант, Бен Уішоу, Наомі Патрік, Ендрю Френч, Патриція Ходж, Алекс Дженнінгс, Нік Малиновський, Еліс Орр-Юінг, Джейсон Уоткінс, Морган Уоткінс


загрузка...