Серіал Дуже дивні справи 3 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події розгортаються восени 1983-го в маленькому провінційному місті під назвою Хоукінс, що розташувався в Індіані. У секретній лабораторії, є власністю американського департаменту енергетики, несподівано зникає один з працівників. Через певний час умиротворений існування містечка порушується через черговий зникнення людини. На цей раз жертвою став дванадцятирічний хлопчисько Уілл, який грав разом з друзями, а потім повертався додому в пізній час через територію, де стоїть та сама нещаслива лабораторія.

Наступним вранці, розуміючи, що з сином сталася трагедія, перелякана мама вирішує звернутися за допомогою до правоохоронців. Жінка щиро сподівається, що поліцейські знайдуть її дитини. Тим часом приятелі Уїлла, дізнавшись про те, що трапилося, приймають рішення самостійно розгорнути розслідування. Вони збираються пізно увечері і, розробивши план, спрямовуються по розрахованому маршрутом, який нещодавно перетинав зниклий. Серіал Дуже дивні справи 3 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Блукаючи темними околицями, пересилюючи наростаючу паніку, хлопці несподівано стикаються в лісі з дівчинкою. Дивна незнайомка навела героїв на думку, що в Хоукинсе відбувається щось неординарне.

Режисер: Метт Даффер, Росс Даффер
В ролях: Вайнона Райдер, Девід Харбор, Фін Вулфард, Міллі Боббі Браун, Гейтен Матараццо, Калеб Маклафлін, Наталія Дайер, Чарлі Хітон, Кара Буоно, Джо Кірі


загрузка...