Є один поліцейський на посаді детектива, він любить свою справу і відмінно його відпрацьовує. Він з тих людей, кого зазвичай називають талантами. Звичайно ж, працю і бажання його привели до успіхів, але разом з цим, він має на диво величезним бажанням знайти справедливість у будь-якій справі. Так що робота, була ідеальним продовженням його власної особистості. І життя у нього вдавалася без особливих проблем і робота йшла, як треба. Адже він розкривав одну справу за іншою. Отримував безліч нагород, заслуговуючи цим повагу колег і друзів. От тільки доля любить грати не за правилами.

Завершивши чергову справу, він як зазвичай отримує похвалу за швидке справу і пускається на заслужений відпочинок у вигляді пари вихідних. Ось тут то його життя і змінюється. В його тіло вселяється друга душа, та не кого попало, а злочинця злодюжки. Він не так давно загинув на одній справі, з яким був пов’язаний детектив. Одного цього вже достатньо, що б кілька зійти з розуму, але герой не так простий. Він приймає факт того, що в ньому є ще один чоловік і навіть шукає шляхи такого співіснування, так як позбавитися від нього не може.

І все було б не так погано, та ось тільки хлопець закохується в одну дівчину, а це дуже проблемний поворот, адже злодюжка так само сидить всередині. Серіал Два копа 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хьюн Йонг Про
Актори: Чо Чжон Сок, Чи Хе Ри, Чи Хо-он, Чи Щі-він, Пак Хун, Кім Сон-хо, Чон Хе-гюн, Чхве Іль Хва, Чи Де-ен, Джэ-он Чи

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress